دانلود نرم افزار حسابداری رایگان

ایده اصلی شرکت پاتوس داه ورز در خصوص ارائه بسته های رایگان برخی از نرم افزار ها ( کارآمد ) نشان دادن قدرت ، کیفیت و انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار های طراحی شده توسط این شرکت است .
ما با این کار در حقیقت نرم افزار حسابداری رایگان اصولی ، مستحکم و قابل اعتماد خود را در معرض دید همگان قرار میدهیم تا همگان با قدرت بسیار بالای نرم افزار های کارآمد آشنا شوند .
نرم افزار حسابداری رایگان کارآمد ، یک نرم افزار جامع ، کامل و کاربردی است که طی بیش از 25 سال تجربه برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای مالی و اداری مراحل رشد خود را در مراکز متعدد خدماتی طی نموده ، نیازهای سیستم های روز را شناخته و هر روز مطابق استاندارد های علمی جهان چه از لحاظ تکنیکی و مهندسی نرم افزار و چه از نظر مهندسی سیستم خدمات به روز میشود .
این نرم افزارها را می توان به قطع تحولی در سیستم خدماتی کشور دانست، که استاندارد های گردش و اتوماسیون کار را در مراکز فروشگاهی ، خدماتی ، تولیدی ، صنعتی و ... به نحوی شایسته طراحی و پیاده سازی می نماید .
برخی از نکات قابل توجه : سازگاری کامل با انواع ویندوز ها ( XP , win 7 , win 8 , … ) نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی . نصب نرم افزار رایگان کارآمد بسیار ساده بود و با زدن چند بار بر روی دکمه " Next " تمامی مراحل بصورت اتوماتیک انجام میگیرد .
پایگاه داده مورد استفاده در نرم افزارهای شرکت پارتوس داده ورز Microsoft SQL Server می باشد که در خلال نصب نرم افزار کارآمد بصورت اتوماتیک نصب می شود و دیگر مجبور به نصب آن بصورت جداگانه و تحمل دردسرهای آن را نخواهید داشت .

در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل نصب و یا هر گونه سوال درباره نحوه کار با نرم افزار فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا شماره شما ثبت شود پشتیبان های ما در عرض چند دقیقه با شما تماس خواهند گرفت .
تلفن : 66564061

* برای دانلود هر کدام از نرم افزار ها بر روی آن کلیک نمائید *

برای دانلود آموزش نحوه نصب نرم افزار حسابداری رایگان (این آموزش برای تمامی نرم افزار ها یکسان می باشد) بر روی آیکون های زیر کلیک کنید

آموزش نحوه نصب

راهنما راهنما


رفع مشکل زبان فارسی ویندوز برای نرم افزار

راهنما راهنما

شاید زمانی كه لوكاپا چولی در سال 1494 میلادی پایه های اصلی حسابداری را در اروپا بنا می‌كرد حتی گمان نمی‌كرد كه روزی حسابداری تا این حد پیشرفت كند . اگر بخواهیم نرم افزار حسابداری و تاریخچه آن را بررسی كنیم باید به سالها پیش از لوكاپا چولی برگردیم، خوارزمی، دانشمند معروف ایرانی برای اولین بار در باره مفهوم صفر ، شیوه نگارش نشانه‌ای اعداد و شمارش دهدهی در رساله " جبر و مقابله " توضیحاتی را داد و جالب است بدانید سیستم دهدهی كنونی در واقع ترجمه این رساله است كه بوسیله لئونارد فیبوناچی در ایتالیا انجام گرفت و از آن طریق عالمگیر شد. می‌توان گفت كه پیشرفت حسابداری در اواخر قرون وسطی مدیون سوداگران است؛ به‌همین دلیل سیستم‌های حسابداری به تدریج پیشرفت كرد و جایگزین سیستمهای قدیمی‌تر شد که حسابداری امروزی از قوانین به روز شده ای استفاده میکند که به مرور زمان درست شده است البته نقش رشد اقتصادی را نمی توان نادیده گرفت حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود. زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند . از منظری دیگر از حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System یاد می‌شود که برای عملی کردن این امور بصورت متمرکز و با سرعت بالا احتیاج به نرم افزار حسابداری می باشد .

در این روزا با جهانی شدن تجارت شرکت ها و تبادل کالاهای بین آنها یک نیروی بسیار قوی و دقیق برای نظارت کامل بر مسایل حسابداری لازم است با این تفاسیر وجود نرم افزار حسابداری بسیار مهم می باشد . نیروز انسانی که باید این مسایل حسابداری را تحت نظارت قرار دهد میبایست با تمام مسایل روز حسابداری آشنا باشد ، این امر به دو دلیل است اول : آشنایت کامل حسابدار از علم حسابداری برای جلوگیری از سواستفاده های احتمالی و دوم : توانایی کار با نرم افزار حسابداری را داشته باشد چون نرم افزار حسابداری به معمولا باید کاملا به روز باشد .

طبق «بیانیه اساسی تئوری حسابداری»: حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی، اندازه‌گیری و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده کنندگان آن اطلاعات. بیانیه در تشریح این تعریف آورده است بر اساس دیدگاهی جامع، «اطلاعات حسابداری» را می‌توان «اطلاعات اقتصادی» تلقی کرد . اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهیه گزارش‌های مالی را تشکیل می‌دهد که استفاده از نرم افزار حسابداری انجام این عمل را می تواند بسیار آسان نماید . در واحدهای بازرگانی، فعالیت‌هایی نظیر خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه‌های جاری مانند اجاره، حقوق، بهای آب و برق از جمله معاملات روزمره است.

در نرم افزار حسابداری مفاهیمی مثل بدهکار، بستانکار، تجزیه و تحلیل رویدادهای مالی، دفتر کل، معین، تفضیلی و دفتر روزنامه از مفاهیم پایه‌ای نرم افزار (حسابداری) است. از زمان به وقوع پیوستن انقلاب صنعتی در انگلستان ، نیاز به حسابداری به شکل چشمگیری افزایش یافت . پس از انقلاب صنعتی امریکا هم از آنجا که سرمایههای شخصی زیادی در شرکتها وارد گردید و موجب توسعه هر چه بیشتر آنها شد و در نتیجه باعث به وجود آمدن غولهای صنعتی قرن بیست و یکم شد نرم افزار حسابداری از اهمیت بیشتری برخوردار گردید و حسابداری نیز با پیشرفت وضعیت اقتصادی توسعه و تکامل پیدا نمود. تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از منابع محدود و تعیین هدفهای واحد انتفاعی تصمیم گیری معمولا با ارزیابی انتظار وقوع رویداد ها در آینده مرتبط است که آن را اصطلاحا توان پیش بینی predictive Ability می نامند بنابراین در رویکرد استفاده کنندگان مهمترین هدف نرم افزار حسابداری تامین و ارائه اطلاعات مفید برای تصمیم گیری است. نکته با اهمیتی که در این بیانیه ذکر شده این است که گزارشهای حسابداری به خودی خود پیش بینی نمی کند بلکه استفاده کنندگان با استفاده از اطلاعات منعکس در گزارشهای حسابداری اطلاعات ورودی مدلهای تصمیم گیری خود را بدست می آورند. تسهیل ایفای وظایف اجتماعی و اعمال کنترل وظیفه چهارم در واقع ادامه وظیفه مباشرت و تعمیم آن به کل جامعه است. بنابراین حسابداری به مواردی نظیر مالیات جلوگیری از تقلب مقررات دولتی و گردآوری اطلاعات و آمار برای مقصد اندازه گیری فعالیت اقتصادی نیز توجه دارد.

از امکانات نرم افزار حسابداری به موارد زیر میتوان اشاره کرد : ارایه صورت ادواری سود به نحوی که برای پیش بینی، مقایسه و ارزیابی توان سودآوری واحد انتفاعی مفید باشد. نتیجه خالص چرخه های کامل شده سود و فعالیتهای واحد انتفاعی که در راستای تکمیل چرخه های کامل نشده سود به عمل می آید نیز باید گزارش شود. ارزشهای منعکس در صورتهای متوالی وضعیت مالی نیز باید بطور جداگانه گزارش شوند زیرا این اقلام ار لحاظ ابهام و تحقق متفاوت هستند. ارائه صورتی از فعالیتهای مالی که برای پیش بینی، مقایسه و ارزیابی توان سودآوری واحد انتفاعی مفید باشد. این صورت باید عمدتاً جنبه های واقعی معاملات واحد انتفاعی را که انتظار می رود نتایج نقدی با اهمیت داشته باشند گزارش کند. در این صورت اقلامی منظور می شوند که مستلزم کمترین قضاوت یا تفسیر توسط تهیه کنندگان آن باشد.