دانلود نرم افزار مدیریت مطب رایگان


 

نرم افزار مدیریت مطب


در صورت ثبت کامل اطلاعات خود از امتیازات ویژه از سوی ما برخوردار شوید .
ایمیل :
تلفن همراه :

نرم افزار مطب


مشخصات کلی نرم افزار


•   سیستم پذیرش و ارائه خدمات پزشکی
•   سیستم تعیین وقت قبلی
•   تشکیل پرونده برای بیماران
•   صندوق و حسابداری ویژه صورتحساب بیمار
•   سیستم صدور کارت بیمار
•   صدور دیسکت بیمه برای سازمان های بیمه طرف قرارداد
•   سامانه ارسال و دریافت پیامک
•   سسیتم آی دی کالر (Caller-ID) و مونیتورینگ خطوط تلفن مطب
•   تهیه اسکن عکس و جواب آزمایش , و . . .
•   ثبت و مشخصات بیمار و درمان های وی در پرونده هر بیمار با امکان اضافه کردن عکسهای مربوطه
•   سیستم نوبت دهی هوشمند
•   تعریف انواع درمان
•   تعریف انواع بیمار
•   بیمه
•   ثبت دریافت ها
•   ثبت تشخیص پزشک
•   امکان گزارش برای وقت های خالی در بازه های مختلف
•   سیستم گزارش گیری بسیار متنوع و فوق العاده قوی
•   و . . .

نرم افزار مدیریت مطب شرکت پارتوس داده ورز بر اساس الگوریتم های پیچیده جستجو طراحی شده است و مدیریت بسیار قوی تعدادی کثیری از اسناد را در اختیار کاربر قرار میدهد . نرم افزار مدیریت مطب کارامد ، نسخه اختصاصی از نرم افزارهای شرکت پارتوس داده ورز ، جهت استفاده در مدیریت و کنترل امور اداری و حسابداری مطب های پزشکی اعم از : مدیریت مطب پزشک عمومی ، پزشک متخصص ، پزشک زیبایی ، پزشک قلب و عروق ، ارتوپدی ، مامائی ، پزشک جراح و … قابل استفاده به صورتهای تک کابره و تحت شبکه (2 الی 5 کاربره) و (6 الی 10 کاربره و بیشتر) جهت استفاده اتاق پزشک و میز منشی بصورت همزمان ; قابل نصب بر روی انواع ویندوزهای (Win 98, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Windows Server 2003, Windows Server 208 ,…)

امروزه جنبه هاي علمي مدیریت مطب آشكار شده است . به عبارتي ديگر، هنگامي كه بيماري به مطب مراجعه مي كند نه تنها از درمانگر خود، بلكه نا خود آگاه از ساير كاركنان مطب نيز انتظار رسيدگي دارد. شايد موضوعي به اين سادگي يكي ازمهم ترين دلايل عدم رضايت بيماران از پزشك و طرح شكايت از آنان در مراجع قضايي باشد . شرايط بازار مثل : رشد كم، بازار پراكنده ، رقابت و افزايش هزينه هاي جذب بيمار، در حال ايجاد مدلي جديد براي تنظيم استراتژي و روش هاي مدیریت مطب هستند . استفاده از نرم افزار مدیریت مطب بصورت کاملا مکانیزه و هوشمند یکی از بهترین استراتژی های مهم و در عین حال مفید برای مدیریت هر چه بهتر مطب و در واقع کسب و کار در این عرصه است .


در چند سال گذشته بحث مکانیزه کردن اطلاعات بیماران و استفاده از سیستم های نرم افزاری از مباحث مهم و مطرح مدیریتی مراکز پزشکی بوده است و مراکز موفق و روبه رشد همواره از پیشگامان بهره گیری از این نرم افزار ها بوده اند. و از جمله نرم افزار های مطرح در این زمینه ، نرم افزار مدیریت مطب کارآمد بوده که توسط متخصصین بسیار باتجربه شرکت پارتوس داده ورز ( در کنار سال ها تجربه برنامه نویسی ) و با مشاوره پزشکان ، بعنوان یک محصول چند جانبه مخصوص مدیریت مطب و مراکز پزشکی تولید گردیده است .


نرم افزار مدیریت مطب کارآمد ، سعی در محقق نمودن نیازهای پزشکان در راستای مدیریت هرچه بهتر مطب و کلینیک پزشکی خود داشته است . دغدغه های اصلی تیم توسعه دهنده این نرم افزار : سرعت بسیار بالا ، دقت فوق العاده و کیفیت عالی و انعطاف پذیری بسیار زیاد این محصول مخصوصا در زمان آپدیت شدن بوده که هدف رضایتمندی پزشکان را به دنبال داشته .

اگر چه توسعه نرم افزار مدیریت مطب کارآمد همچنان ادامه داشته و با توجه به نظرات و پیشنهادات سازنده و پزشکان استفاده کننده از این نرم افزار، هر چند هفته یکبار آپدیت های جدید تر از آن ارائه خواهد شد، نسخه فعلی یکی از کم نظیر ترین محصولات نرم افزاری ارائه شده در این راستا در ایران میباشد .

گزارش ساز پویا بصورت کاملا گرافیکی :


همانطور که میدانید، امروزه نرم افزارهایی مورد توجه قرار می گیرند که به کاربران خود این امکان را بدهند تا آنطور که مایل هستند از قسمت ها و لیست های حاوی اطلاعات خود ، بتوانند گزارشات متنوع تهیه کنند.

بواسطه این ویژگی پزشک می تواند هرگونه فرم گزارش برای مراجعه کنندگان و یا هر قسمت دیگه تهیه نماید . نرم افزار مطب کارامد باارائه یک محیط طراح گزارش پویا بصورت کاملا گرافیکی به پزشکان ، این امکان را داده است تا پزشک با توجه به سلیقه و گزارش مورد نیاز خود، نسبت به تهیه گزارش مورد نظر اقدام نماید. همچنین در محیط طراحی گزارش، امکان درج لوگوی مطب ، تغییر فونت ، سایز چرخش متون و … وجود دارد و برای هر قسمت نیز چند گزارش یا قالب چاپ طراحی شده آماده ارائه شده تا پزشکان از نحوه استفاده از این امکان ، به راحتی بهره مند گردند.


سرعت نرم افزار :

سرعت نرم افزار


نرم افزار مطب کارآمد ، طوری طراحی شده تا با صرف کمترین زمان نسبت به مشاهده اطلاعات مربوط به بیماران ، سوابق پزشکی ، صورتحساب و … اقدام نمود. بعنوان مثال: در کمتر از چند ثانیه میتوان از کارکرد مطب ، گزارش تهیه نمود و یا بیماری خاص را از لیست کل بیماران جستجو کرد و از وضعیت پزشکی، صورتحساب و … ایشان آگاه شد .


یک نرم افزار مدیریت مطب خوب، نرم افزاری است که حدالامکان نیازهای اساسی مدیریت امور داخلی یک مطب را دارا باشد. این نیاز ها در برخی موارد کاملا” تخصصی بوده مستلزم مشاوره با پزشکان میباشند. مانند اطلاعات نیاز یک پزشک از بیماران مراجعه کننده به مطب، اطلاعات و گزارشات مورد نیاز سیستم پذیرش، وقت دهی به و … یا امکان تهیه گزارشات متنوع از قسمت های برنامه .
توجه
توجه !
این نرم افزار تمامی قابلیتها را داراست اما بصورت دمو می باشد و 30 الی 45 روز قابل استفاده است . در صورت تمایل برای استفاده دائمی ،میبایست اقدام به خرید نرم افزار نمایید .
آیا مایل به دانلود این نرم افزار هستید ؟