گزارش فروش فصلی بصورت کاملا اتوماتیک


تهیه فایل گزارشات عظیم فروش فصلی فقط با یک کلیک , توسط نرم افزارهای تولیدی شرکت پارتوس داده ورز


مطابقت کامل با استاندارد سازمان دارایی برای ارسال گزارشات .


افتخاری در بین افتخارات شرکت پارتوس داده ورز


شرکت پارتوس داده ورز جزء پیشگامان در زمینه ارائه بهترین و بروزترین امکانات مفید برای نرم افزار های مختلف می باشد . مفتخریم که اعلام نماییم هم اکنون نیز ارائه دهنده جدیدترین امکانات برای تهیه گزارش فروش فصلی برای ارائه به سازمان دارایی می باشیم .گزارش فروش فصلی

نکته اساسی و کلیدی که بسیاری از همکاران و دوستان با آن درگیرند و از آن گله‌مندند، تهیه و ارائه گزارش‌های خرید و فروش ( گزارش فروش فصلی ) قلم به قلم و تعدادی و ریالی است. به این نکته توجه کنید یک شرکت یا موسسه تولیدی بازرگانی یا خدماتی با حجم بالای تولید فروش یا پخش چگونه می‌تواند در مدت زمان کوتاه و با سرعت و دقت کافی گزارش فروش فصلی خود را تهیه و به سیستم ارسال کند؛ البته شاید بسیاری از دوستان به این نکته اشاره کنند که با زمان یا نیروی انسانی بیشتر ! آیا با توجه به پیشبرد اهداف و نگرش اقتصادی بنگاه‌ها، این روش کار، عقلانی و صحیح است ؟؟؟.


با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه‌ها در حرفه مالی و حسابداری در خصوص اطلاعات کارآمد و آنی، همگام شدن با تکنولوژی به وضوح مشاهده می‌شود و این تغییر نگرش با توجه به در جریان بودن اقتصاد جهانی و توجه به بازارهایی با نگرش اقتصاد باز و رقابتی بیش از پیش دیده می‌شود. مقدمه‌ای که بیان کردیم در خصوص تهیه این نوع گزارش‌ها ( گزارش فروش فصلی ) است که با توجه به سختی بسیار در زمان ثبت کردن آنها شرکت پارتوس داده ورز را مجاب به تهیه این نرم افزار در جهت تهیه گزارش فروش فصلی , رشد و اجرای هر چه بهتر و بهینه و ترسیم آن در برنامه های دولت در نظام مالیاتی آنی و راحتی هرچه بیشتر کاربران عزیز شرکت پارتوس داده ورز کرد .


ویژگیهای نرم افزار گزارش فروش فصلی :


• سرعت بسیار بالا در تهیه گزارش فروش فصلی


• تهیه گزارش فروش فصلی بصورت کاملا اتوماتیک


• مطابق با استاندارد های لازمه برای سازمان دارایی در زمینه ارائه گزارش فروش فصلی


• تهیه سی دی مالیات و گزارش فروش فصلی برای ارائه به سازمان دارایی بصورت حضوری و غیر حضوری

سازمان امور مالیاتی کشور
با یک کلیک از ما حمایت کنید